Investičný seminár v Londýne

Dňa 23. januára 2018 sa v Londýne uskutočnilo podujatie pod názvom Opportunities in Central & Eastern Europe l Focus on Slovakia , ktoré v spolupráci so spoločnosťou Grant Thornton Slovakia a KBC Bank organizoval Christopher Plant, riaditeľ platformy „The Voice of Slovak Business“.

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO ) ako ďalší  z partnerov tohto investičného seminára zameraného na BREXIT prezentovala výhody podnikania na Slovensku pred publikom britských spoločností uvažujúcich nad expanziou do regiónu strednej Európy. Senior konzultant agentúry SARIO Oto Pisoň okrem prezentácie investičného a obchodného potenciálu Slovenska aktívne participoval na jednej z panelových diskusii o očakávaných zmenách v rámci investičnej pomoci na Slovensku.

Partnerom podujatia bolo aj Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Londýne, úvodným slovom sa prihovoril prítomným Veľvyslanec SR v Londýne, p. Ľubomír Rehák. Ambasáda bola zároveň aj hostiteľom recepcie k 25. výročiu založenia Slovenskej republiky, ktorá sa konala deň pred investičným seminárom.

Viac informácií o podujatí