Turistický veľtrh HOTEX – KITEX

Dátum: 
16 - 18 november 2021
Krajina: 
Izrael
Sektor: 
HORECA
Typ: 
veľtrhy a výstavy

V dňoch 16.-18.11.2021 v izraelskom Tel Avive uskutoční veľtrh v oblasti HORECA HOTEX – KITEX. Ide o jediný veľtrh v Izraeli, zameraný na vybavenie, služby a technológie pre pohostinstvo a maloobchod. Podujatie prebehne paralelne s týždňom izraelskej kuchyne a pohostinnosti, čo zabezpečí zaujímavý sprievodný program a priláka ešte viac návštevníkov i vystavovateľov.

Podujatie predstavuje výbornú príležitosť pre rozšírenie obchodných príležitostí, uvedenie na trh nových produktov a technológií, nadviazanie priameho kontaktu so zákazníkmi a získanie priamej spätnej väzby, oboznámenie sa s aktuálnym trendmi v obore a získanie nových poznatkov a skúseností účasťou na seminároch a konferenciách.

Na veľtrh sú pozvaní zástupcovia potravinárskej, cukrárenskej, pekárenskej a inej  gastronomickej výroby, výrobcovia jedál a nápojov, ale tiež vybavenia pre kuchyne a reštaurácie, podnikatelia v oblasti cestovného ruchu. 

Pre viac detailov navštívte stránku podujatia https://www.stier.co.il/hotex/en/ , kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom a hebrejskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk