Inovačný deň v Groupe PSA Slovakia

piatok, 21. august 2020
Vo štvrtok 20. augusta 2020 zorganizovala agentúra SARIO v rámci svojej platformy Inovačných služieb ďalšie inovačné podujatie, tento raz pre Groupe PSA Slovakia. 

Jeho cieľom bolo predstaviť relevantným zástupcom PSA slovenské inovatívne firmy, v spolupráci s ktorými môže trnavský závod automatizovať a robotizovať hneď niekoľko procesov a pracovísk svojej zvarovne v priebehu najbližších rokov.
Zástupcovia štyroch slovenských technologicky vyspelých spoločností, zameraných predovšetkým na riešenia v rámci kolaboratívnej robotiky a systémovej integrácie mali po detailnej prehliadke zvarovne možnosť dohodnúť ďalšie kroky potenciálnej spolupráce na B2B stretnutiach s predstaviteľmi závodu.Veríme, že tieto kontakty prinesú v budúcnosti konkrétne výsledky vo forme pilotných projektov vzájomnej spolupráce úspešného zahraničného investora a slovenských technologických firiem.

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia pôsobí na Slovensku od 2006 a je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream, tzv. platformy 1. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla miliardu EUR. 

Inovujte svoje podnikanie vďaka riešeniam zo Slovenska!
Kontakt: innovate@sario.sk

Rozvíjajte svoj biznis vďaka proaktivite a kontaktom cez SARIO!
Viac informácií www.innovatewithsario.com