Slovenská prezentácia v New Yorku

štvrtok, 13. máj 2010
New York

 

SARIO Cooperation Partner Katarína Storfer bola spoluorganizátorkou podujatia  „Business Networking Event - Invest in Slovakia“ v New Yorku, ktoré pripravila Nadácia plus421 v spolupráci s Generálnym Konzulátom v New Yorku. Katarína Storfer prezentovala výhody investovania na Slovensku a pozitívne sa vyvíjajúce post-krízové ekonomické dianie v Strednej Európe.
Medzi účastníkmi podujatia boli zastúpené veľké investičné firmy ako Morgan Stanley, Guggenheim Partners, Standard Chartered Bank a ďalšie. Slovensko reprezentovala úspešná developerská firma Cresco Group.

 

Nasledujúci deň sa uskutočnila prestížna módna prehliadka "Slovak Fashion Night", na ktorej sa zúčastnili Slováci žijúci v USA, diplomati a americkí podnikatelia. Cieľom projektu bolo predstavenie mladých talentovaných slovenských módnych návrhárov, prezentácia ich kolekcií, ako aj celkovej slovenskej kultúry a investičného prostredia americkému publiku. Organizátormi „Slovak Fashion Night“ boli: Nadácia plus421, Generálny Konzulát v USA a SARIO Cooperation Partner.