Možnosť prezentácie slovenských výrobkov v Číne

Dátum: 
02 feb - 31 október 2021
Cena: 
bezplatne
Organizátor: 
SARIO v spolupráci s Generálnym konzulátom SR v Šanghaji
Slovenská agentúra pre rozvoj investícii s obchodu (SARIO) v spolupráci s Generálnym konzulátom SR v Šanghaji dáva do pozornosti slovenským spoločnostiam možnosť vystavovať svoje produkty v Číne, v Slovenskom prezentačnom stánku.

Výstavná plocha pre Slovensko je v gescii čínskej obchodnej spoločnosti Greenland, ktorá poskytuje možnosť prezentácie slovenských výrobkov bezplatne počas 1 roka (do konca októbra 2021). Prezentačný stánok sa nachádza v priestoroch spoločnosti Greenland, v blízkosti výstavného centra National Exhibition and Convention Center, kde sa uskutočňuje aj najväčšia  výstava v Číne CIIE.

Dôležité informácie k podujatiu:
  • Výstava je zameraná na potravinársky sektor a spotrebný tovar
  • Výstavný priestor je poskytovaný zdarma
  • Možnosť vystavovať na tejto ploche majú len slovenské spoločnosti
  • Preprava vzoriek je hradená spoločnosťou, ktorá vzorky zasiela
  • K vzorkám je potrebné zaslať propagačné materiály v čínskom jazyku
  • Výstava produktov ako aj organizačné zabezpečenie je v gescii spoločnosti Greenland

V prípade záujmu o vystavovanie v slovenskom stánku prosím vyplňte registračný formulár do 31. januára 2021.Registrácia na podujatie automaticky neznamená schválenie možnosti vystavovania. SARIO si vyhradzuje právo finálneho výberu spoločností ako aj zasielaných vzoriek a ich množstva.

Kontakt: 
Chongjie Xia E: chongjie.xia@sario.sk, M: +421 910 828 321
Michaela Slimáková E: michaela.slimakova@sario.sk , M: +421 910 828 278
_______

Odbor zahraničného obchodu SARIO zabezpečuje komplex informačných, poradenských, asistenčných a vzdelávacích služieb pre slovenských exportérov a zahraničných záujemcov o slovenskú produkciu a výrobnú kooperáciu. V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na trade@sario.sk.