Online marketingové nástroje a ich využitie pri expanzii na zahraničné trhy

Dátum: 
utorok, 10. október 2017
Miesto: 
SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava, 8. poschodie
Cena: 
bezplatne
Kontakt: 

Jana Jarošová, T: +421 910 828 215, E: jana.jarosova@sario.sk

Pre koho je seminár určený: pre MSP so sídlom mimo Bratislavského kraja, ktorí vyplnia prihlášku so všetkými náležitosťami

Viete s čím všetkým treba rátať, ak sa rozhodnete rozbiehať alebo rozširovať svoje podnikanie prostredníctvom internetu? Naučte sa niečo o efektívnom financovaní online kampaní, ako určiť správny rozpočet na kampaň, ale aj ako nastaviť cenu za produkt alebo službu.

Na seminári Exportnej akadémie budete mať možnosť pracovať s Vašimi súčasnými konverznými pomermi a naučíte sa, ako ich vyhodnocovať, kde ich hľadať, no najmä, ako ich správne definovať. Plánujte svoje online marketingové aktivity podľa nákupnej fázy zákazníkov, viete čo na danú skupinu zákazníkov platí?  Toto všetko Vám vysvetlí online marketingová konzultantka a mentorka Katarína Molnárová zo spoločnosti ONLINE TORO consulting.

Príďte si vypočuť case study s certifikovaným Google trénerom na Slovensku Samuelom Ondrišákom o možnostiach online marketingových nástrojov, ktoré Vám môžu pomôcť preraziť na zahraničnom trhu.

Registrujte sa na prostredníctvom online formulára do 1. 10. 2017.