Slovenská kooperačná burza Nitra 2017

Dátum: 
streda, 24. máj 2017
Miesto: 
Agrokomplex Nitra
Organizátor: 
SARIO
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na kooperačné podujatie a odbornú konferenciu zo série podujatí SARIO BUSINESS LINK - Slovenská kooperačná burza NITRA 2017, ktorá sa bude konať dňa 24. 5. 2017 v pavilóne K, výstaviska Agrokomplex 
ako  8. ročník odborného sprievodného programu
 24. ročníka Medzinárodného veľtrhu strojov, nástrojov, zariadení a technológií, ktorý sa bude konať v dňoch 23. — 26. 5. 2017 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Slovenská kooperačná burza NITRA 2017  bude zameraná na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia ich výrobkov, služieb, vývoja a výrobných procesov, alebo obchodnej a kooperačnej činnosti v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví.

Podujatie poskytne príležitosť na prezentáciu spoločností a  výrobného portfólia a na nadviazanie nových obchodných kontaktov a vzájomnej spolupráce počas B2B rokovaní s potenciálnymi partnermi zo Slovenska a ďalších európskych krajín.

Dokument z ročníka 2016

 
PREČO Medzinárodný strojársky veľtrh 2017?
Za uplynulé roky veľtrh dosiahol vysoký kredit a stal sa trvalou súčasťou európskych kalendárov strojárskych výstav a veľtrhov. Každý rok ho navštevuje čoraz viac odborníkov nielen z Európy, ale z celého sveta.

MSV je najväčšie a najvýznamnejšie slovenské strojárske veľtržné podujatie, ktorého vysokú odbornú úroveň a kvalitu potvrdzuje dlhodobo rastúci aktívny záujem domácej a zahraničnej výrobnej, obchodnej i odbornej sféry v oblasti strojárstva a technologicky previazaných odvetví, zvárania, zlievania, metalurgie, plastov pre strojárstvo, elektrotechniky, merania, regulácie a automatizácie, stavebníctva a logistiky.

Tento rok zatraktívni Medzinárodný strojársky veľtrh aj Medzinárodný elektrotechnický veľtrh ELO SYS. Ide o unikátny projekt usporiadania dvoch technických odborných výstav v jednom areáli a v rovnakom čase.


Všetky aktuálne novinky, relevantné informácie a prihlasovací formulár budú zverejnené na stránke SARIO ako aj na portáli Export.Slovensko.sk
v najbližších dňoch.