Business Breakfast — Obchodujeme s Ruskom

Regionálna kancelária Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu Banská Bystrica, mesto Banská Bystrica v spolupráci s Obchodnou a priemyselnou komorou Banská Bystrica zorganizovali dňa
17. januára 2017 biznis raňajky na tému Obchodujeme s Ruskom so zástupcami podnikateľského prostredia v priestoroch historickej radnice v Banskej Bystrici.


Nosnými témami stretnutia boli odpovede na otázky prečo obchodovať s Ruskom, ako nadviazať pracovné vzťahy s Ruskou federáciou, aký je Rusko partner ako i analýza najnovších trendov v oblasti podnikania.

Hosťami a zároveň rečníkmi tejto akcie bola Viktória Vranská, spolumajiteľka a konateľka  ADRIAN GROUP s.r.o., Ekaterina Beliakova, obchodná zástupkyňa Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku a Eugen S. Gunko z Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku. Podujatie moderoval Marek Gallo, výkonný riaditeľ Slovensko–ruskej
podnikateľskej rady. Účastníci podujatia mali najväčší záujem dozvedieť sa viac o možnostiach, ako sa dostať k ruskému partnerovi a tak tiež sa zaujímali o referencie na inštitúcie, ktoré sú vhodné ako partneri pre spoluprácu pri ich prieniku na ruský trh.