×
11.04.2024

9. summit Iniciatívy Trojmoria - Podnikateľské fórum

Krajina
Typ

11. apríla 2024 sa vo Vilniuse, Litovskej republike, uskutoční 9. summit Iniciatívy Trojmoria. Jeho súčasťou je aj 6. ročník Podnikateľského fóra, ktorý sa taktiež uskutoční 11. apríla 2024. Hlavné zameranie podujatia je na sektory: investície, doprava a logistika, digitálna transformácia, čisté nulové emisie a špičkové inovatívne technológie.

 

Slovenské podnikateľské subjekty, ktoré majú záujem o účasť na podujatí, sa môžu registrovať do 15. marca 2024 priamo prostredníctvom organizátora podujatia – Litovskej inovačnej agentúry na tomto linku, ako aj prostredníctvom Zastupiteľského úradu Litovskej republiky vo Viedni – prostredníctvom Eglė Račinskienė (egle.racinskiene@urm.lt).

 

Usporiadateľ informoval o spustení registrácie na vyššie uvedené podujatie od 12. marca 2024. Malo by ísť o B2B platformu, v ktorej si budú zaregistrované podnikateľské subjekty samé organizovať B2B rokovania s partnermi. B2B rokovania budú prebiehať počas celého dňa trvania Podnikateľského fóra a bude možné ich meniť/pridávať podľa aktuálnej potreby podnikateľského subjektu.