Dopravný veľtrh Gulf Traffic -ONLINE

Dátum: 
06 - 08 december 2021
Krajina: 
Spojené arabské emiráty
Sektor: 
dopravný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) si týmto dovoľuje informovať podnikateľskú a odbornú verejnosť o dubajskom dopravnom veľtrhu Gulf Traffic and Transportation Digital, ktorý sa bude konať 6.-.8.12.2021 v online formáte.

Kľúčovými témami veľtrhu budú bezpečnosť a optimalizácia dopravy, riadenie parkovacích systémov, kombinovaná preprava osôb a tovarov, inteligentné transportné systémy, infraštruktúra a mobilita budúcnosti, dopravné modelovanie a trvalo udržateľné inteligentné mestá. Tomu zodpovedá aj sektorová špecializácia jeho účastníkov. Vítaní sú najmä výrobcovia tovarov a poskytovatelia služieb v oblasti dopravy a prepravy ľudí i tovarov, dopravnej infraštruktúry, cestnej bezpečnosti. Očakáva sa účasť viac ako 100 vystavovateľov. Podujatia sa však zúčastnia aj predstavitelia verejnej správy a miestnej samosprávy hostiteľskej krajiny so záujmom implementovať najlepšie z ponúkaných riešení do miestnej praxe.

Účastníci podujatia Gulf Traffic and Transportation Digital budú mať jedinečnú príležitosť stretnúť sa s influencermi (ktorí udávajú aktuálne trendy) i dodávateľmi, čo im poskytne nové obzory pre ďalšie smerovanie ich businessu.

Pre viac podrobností navštívte stránku podujatia https://www.gulftraffic.com/en/home.html , ktorá je dostupná v anglickom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk