×
26.06.2023 - 27.06.2023

EU-Rwanda Business Forum

Krajina
Typ

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) informuje slovenské spoločnosti o plánovanom podujatí „EU-Rwanda Business Forum“, ktoré sa uskutoční v dňoch 26. – 27. júna 2023 v Rwande. Podnikateľské fórum EÚ-Rwanda má za cieľ podporiť európsky obchod a investície v Rwande zdôraznením ekonomických príležitostí a potenciálu a predstavením výhod Rwandy ako regionálneho centra. Podujatie propaguje Rwandu ako obchodnú destináciu, podporí investície EÚ s cieľom vytvoriť dôstojné pracovné miesta a podporiť udržateľný a diverzifikovaný rast.

Podnikateľské fórum EÚ-Rwanda bude prvé svojho druhu. Zahŕňa platformu pre priamu interakciu medzi spoločnosťami (B2B), a taktiež medzi firmami a vládnymi zložkami (B2G).

Podujatie bude otvorené pre všetky zainteresované sektory s osobitným zameraním na poľnohospodárstvo/agrospracovanie, ťažbu, zdravotníctvo a farmaceutický priemysel a zelené hospodárstvo.

V prípade záujmu o viac informácií a o účasť na podnikateľskom fóre kontaktujte konzultanta Daniela Ondruša emailom na daniel.ondrus@sario.sk alebo telefonicky +421 910 828 227.