Gastronomický a hoteliersky veľtrh Hospitality Qatar 2021

Dátum: 
09 - 11 november 2021
Krajina: 
Katar
Sektor: 
HORECA
Typ: 
veľtrhy a výstavy

V termíne 9.-11.11.2021 sa v Katare uskutoční už 6. ročník gastronomického a hotelierskeho veľtrhu Hospitality Qatar. Ide o  reprezentatívne podujatie s medzinárodným renomé. Predošlého ročníka sa zúčastnilo viac ako 220 vystavovateľov a 11 500 návštevníkov z 33 krajín, pričom v rámci podujatia sa uskutočnilo viac ako 600 B2B stretnutí.

V súčasnom ročníku sa  na ploche takmer 18 000 metrov štvorcových predstaví obdobný počet vystavovateľov, ktorí budú zaradení do 7 národných pavilónov v závislosti od  charakteru ponúkaných výrobkov a geografickej príslušnosti.

Veľtrh je jedným z najprestížnejších podujatí v regióne juhozápadnej Ázie v oblasti HORECA. Popri poskytovateľoch hotelierskych a reštauračných služieb sa ho zúčastňujú investori, dodávatelia a zástupcovia medzinárodných združení. Hospitality Qatar vám prezentovať vaše inovatívne produkty, služby a riešenia širokej odbornej verejnosti, stretnúť potencionálnych zákazníkov a obchodných partnerov, zvýšiť popularitu vašej značky, a preto môže byť vstupnou bránou pre rozšírenie vašich podnikateľských aktivít v regióne.  Katarský trh pritom stabilne rastie a vzhľadom na proaktívny postoj súčasnej katarskej vlády sa možnosti zahraničných exportérov a investorov postupne zväčšujú.

Na podujatie sú pozvaní zástupcovia nasledujúcich sektorov: výrobcovia potravín a nápojov, výrobcovia nábytku, svietidiel, textilu, dekoračných a voľnočasových predmetov, interiéroví a exteriéroví dizajnéri, vlastníci a projektanti „zelených hotelov“, presavitelai stavebného priemyslu, tvorcovia softvéru, využiteľného v HORECA (rezervačné systémy apod.),  zástupcovia cestovných agentúr a ďalší.

V prípade záujmu navštívte stránku podujatia http://www.hospitalityqatar.qa/, kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom a arabskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk