INTERSOLUTION - Medzinárodný veľtrh solárnej energie Beneluxu

Dátum: 
19 - 22 január 2022
Krajina: 
Belgicko
Sektor: 
energetický
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu dáva podnikateľskej a odbornej verejnosti do pozornosti  10. ročník veľtrhu InterSolution, ktorý je venovaný novým trendom v oblasti vývoja solárnej energetiky. Podujatie sa uskutoční.  19.-22.januára 2022 v Bruseli. Ide o medzinárodné B2B fórum pre podnikateľov v oblasti solárnej energetiky.

Starostlivo vybraní renomovaní dodávatelia z celej Európy budú prezentovať najnovšie modely solárnych panelov, úložísk vyrobenej energie a ďalšieho príslušenstva vrátane monitorovacieho softvéru.  Podujatia sa okrem domácich  zúčastnia aj vystavovatelia z Holandska, Luxemburska, Nemecka, Francúzska, Rakúska, Izraela a ďalších krajín. Pre väčšinu zahraničných účastníkov podujatie predstavuje vstupnú bránu na belgický energetický trh, ktorý sa rýchlo vyvíja. Od roku 2014 sa celkové tržby z predaja solárnych panelov v krajine zdvojnásobili.

Odhadovaná návštevnosť podujatia je 4000 záujemcov,  pričom sa očakáva účasť návštevníkov nielen z Belgicka, ale aj susedných krajín. Už tradične sú medzi návštevníkmi najviac zastúpení predstavitelia stavebného a elektroinštalačného odvetvia, ale tiež architekti a predstavitelia orgánov verejnej správy.

V prípade záujmu navštívte oficiálnu webstránku podujatia https://intersolution.be/en/home, kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom, nemeckom, francúzskom a holandskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Michaela Slimáková
E-mailová adresa: michaela.slimakova@sario.sk