×
29.06.2024 - 30.06.2024

Investičné fórum v Egypte

Krajina
Typ

Agentúra SARIO informuje o pripravovanej spoločnej konferenciu EÚ a Egypta Investičné fórum na vysokej politickej a odbornej úrovni, ktorá sa má uskutočniť 29.-30. júna 2024 v Káhire. Organizátorom fóra je Všeobecný úrad pre investície a voľné zóny (General Authority for Investments – GAFI)

Konferencia sa má uskutočniť na dvoch úrovniach. Prvá je politická a druhá obchodno/investičná úroveň. Táto konferencia predstavuje príležitosť a platformu na vedenie diskusie o vytváraní vhodného prostredia pre biznis a investície v Egypte, na vedenie dialógu s príslušnými egyptskými inštitúciami ako posilniť vzájomné obchodné väzby. 

Dvojdňová konferencia bude jedinečnou platformou, na ktorej sa stretnú egyptskí a európski politici, inštitúcie na podporu obchodu v súkromnom sektore, obchodné združenia a obchodné komory, investori, aby si vymenili skúsenosti a preskúmali vzájomné investičné a obchodné príležitosti.

Informácie k podmienkam investovania v Egypte nájdete na tomto odkaze.

V prípade Vášho záujmu o účasť na konferencií kontaktujte konzultanta Daniela Ondruša mailom na daniel.ondrus@sario.sk, resp. tel. č. +421 910 828 227.