×
28.04.2021 - 29.04.2021

Medzinárodný energetický a elektrotechnický veľtrh ENEX Kielce

Krajina

28.-29.4.2021 sa v poľskom meste Kielce uskutoční Medzinárodný energetický a elektrotechnický veľtrh  ENEX. Podujatie je zamerané predovšetkým na obnoviteľné zdroje energie a očakáva sa na ňom účasť viac ako 8000 návštevníkov a takmer 200 spoločností z 15 krajín. Zúčastniť sa na podujatí sú pozvané všetky spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na výrobu elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov, elektromobilov alebo prinášajú do energetického sektora inovatívne riešenia šetrné k životnému prostrediu.

Pre všetkých zúčastnených je pripravený bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa fóra venované solárnej energetike, tepelným čerpadlám, kvalite ovzdušia a elektromobilite. Vystavovateľom však podujatie ponúka nielen možnosť oboznámiť sa s najnovšími zelenými a technologickými trendmi v energetickom sektore, ale tiež získať dôležité obchodné kontakty a nových zákazníkov nielen z Poľska, ale aj susedných krajín. 

V prípade navštívte stránku podujatia https://www.targikielce.pl/en/enex-2020 , kde sú bližšie informácie  dostupné v anglickom, poľskom a ruskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Miriam Horníková

E-mailová adresa: miriam.hornikova@sario.sk