Ropný a plynárenský veľtrh OGWA Oil and Gas West Asia

Dátum: 
13 - 15 september 2021
Krajina: 
Omán
Sektor: 
petrochemický
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Ďalší ročník ropného a plynárenského veľtrhu OGWA Oil and Gas West Asia sa bude konať 13.-15.9.2021 v Ománe. Ide o podujatie s viac ako 20-ročnou tradíciou a  medzinárodným renomé. Ročníku 2019 sa zúčastnilo viac ako 500 vystavovateľov z 30 krajín a viac ako 12 00 návštevníkov, prevažne z radov obchodnej verejnosti. Výstavná plocha prevyšuje 24 000 metrov štvorcových. O význame podujatia svedčí aj celkový objem obchodných kontraktov, uzatvorených na predošlom ročníku podujatia, ktorý presiahol 21 miliárd dolárov. Ropný priemysel v Ománe pritom neustále rastie (o takmer 3% ročne) a zvyšujú sa aj investície štátu (v r.2019 dosiahli takmer 6 miliárd dolárov).

Pozvaní na podujatie sú všetci podnikatelia, ktorých výrobky a služby sú využiteľné v ťažobnom priemysle:  môže ísť o vrtné zariadenia, pumpy a čerpadlá, služby údržby zariadení, systémy na spracovanie plynu, meracie zariadenia, počítačové a komunikačné systémy, zariadenia kontrolujúce kvalitu produkcie, systémy ochrany životného prostredia ai.

V prípade záujmu navštívte stránku podujatia https://omanpetroleumandenergyshow.com/ogwa-show , kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk