SALON DE L'ALIMENTATION BRUXELLES

Dátum: 
20 - 28 november 2021
Krajina: 
Belgicko
Sektor: 
potravinársky
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) dáva do pozornosti podnikateľskej a odbornej verejnosti  92.ročník tradičného bruselského potravinárskeho veľtrhu „Salon de l’Alimentation“, ktorý sa uskutoční v dňoch 20.-28.11.2021 v priestoroch bruselského výstaviska EXPO.  Podujatia už tradične ponúka možnosť ochutnávky jedál z celého sveta, ale aj nákupu kuchynského vybavenia – od spotrebičov, čistiacich prostriedkov až po dekoračné predmety. 

Veľtrh je preto výbornou príležitosťou zviditeľniť sa aj pre slovenských podnikateľov v oblasti reštauračných služieb a predajcov kuchynských spotrebičov a potrieb. Okrem rozšírenia klientely  sa záujemcovia majú možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi trendami v obore, nájsť nových dodávateľov či prezentovať sa v zahraničnom prostredí, nakoľko podujatie bude propagované belgickými i zahraničnými médiami.

Na veľtrhu sa očakáva účasť viac ako 68 000 návštevníkov, hlavnými cieľovými skupinami sú mladé páry a rodiny s deťmi. Priemerná útrata v predošlých ročníkoch dosiahla 80 eur na účastníka. 

V prípade záujmu o účasť na podujatí môžete získať viac informácií na stránke: https://www.salonalimentation.be/je-souhaite-participer (dostupná vo francúzskom a holandskom jazyku).

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Michaela Slimáková (michaela.slimakova@sario.sk)