Veľtrh odevu, textilu a doplnkov International Sourcing Expo

Dátum: 
23 - 25 november 2021
Krajina: 
Austrália
Sektor: 
textilný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) si týmto dovoľuje informovať podnikateľskú a odbornú verejnosť o možnosti zúčastniť sa na veľtrhu odevu, textilu a doplnkov International Sourcing Expo, ktorý sa uskutoční  23.-25.11.2021 v Melbourne.

Podujatie je výbornou príležitosťou pre rozvoj obchodných vzťahov s novými dodávateľmi, zvýšenie kvality vašich výrobkov, prezentáciu vlastnej značky alebo rozšírenie činnosti na nové trhy.  Popri výrobcoch odevu, textilu a doplnkov sa na podujatí očakáva tiež účasť obchodníkov, distribútorov, dizajnérov, importérov či potenciálnych investorov. Vystavovať budú nielen domáci podnikatelia, ale tiež zahraničné spoločnosti, prevažne z krajín ázijského a tichomorského regiónu: Čína, India, Bangladéš, Pakistan, Hong-Kong, Fiji, Indonézia, Vietnam, Taiwan, ale aj z USA, JAR a Turecka. 

Pre záujemcov je pripravený aj program Global Business Matching, účastníci ktorého môžu s využitím moderných technológií rýchlejšie a efektívnejšie nájsť obchodných partnerov, presne zodpovedajúcich ich požiadavkám.
Ďalšie informácie vo viacerých svetových jazykoch vrátane anglického a slovenskéhosú  dostupné na stránke podujatia https://www.internationalsourcingexpo.com/

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Miriam Sabadošová
E-mailová adresa:  miriam.sabadosova@sario.sk