×
12.03.2024

Holcim European Business Services víťazom ocenenia na CEE Summite centier podnikových služieb vo Varšave

Holcim European Business Services víťazom ocenenia na CEE Summite centier podnikových služieb vo Varšave

Varšava hostila v dňoch 6.-7. marca 2024 podujatie CEE Business Services Summit & Awards. Táto platforma poskytla priestor na prezentáciu 17 dynamicky rastúcich spoločností v tomto sektore. Jeho neoddeliteľnou súčasťou bolo aj slávnostné odovzdávanie cien pre centrá podnikových služieb v strednej a východnej Európe.

Na dvanástom ročníku tohto podujatia organizovaného poľskou agentúrou Biznis Polska sa zúčastnilo 277 top manažérov a profesionálov zo 103 BSC z regiónu CEE. Nosnými témami bola implementácia AI do interných procesov, konkurencieschopnosť regiónu, ako aj získavanie a ďalší rozvoj talentov. 

Hlasy nezávislej poroty, ktorej súčasťou bola aj Romana Kunková, Senior konzultantka Odboru investičných projektov, zloženej z 25 profesionálov, v kombinácii s online hlasovaním účastníkov podujatia, rozhodli o ocenení 30 firiem a troch miest za ich prínos a aktivity v rámci odvetvia centier podnikových služieb. 

Slovensko bolo nominované v 5 kategóriách, ocenenie nakoniec získala spoločnosť Holcim European Business Services a to v kategórii Najdynamickejší zamestnávateľ na Slovensku.

Tieto nominácie a ocenenia sú dôkazom, že úspechy a aktivity spoločností nezostávajú nepovšimnuté, a že jednotlivé etablované spoločnosti dbajú nielen na svoj rast, ale aj na spokojnosť a potreby svojich zamestnancov.

Holcim European Business Services víťazom ocenenia na CEE Summite centier podnikových služieb vo Varšave

SARIO v spolupráci s Fórom pre centrá podnikových služieb (BSCF) fungujúcim pod záštitou Americkej obchodnej komory na Slovensku (AmCham) aktívne podporilo možnosť predkladania nominácií jednotlivých centier podnikových služieb etablovaných na Slovensku a zároveň nominovalo mesto Bratislava v dvoch kategóriách: Najdynamickejšie mesto v regióne CEE a Najrýchlejšie sa rozvíjajúce mesto v CEE.

Agentúra SARIO podporuje slovenské spoločnosti a odborníkov z odvetvia k účasti na podobných podujatiach. Sú totiž ideálnou príležitosťou zviditeľniť Slovensko a prezentovať ho ako ideálnu destináciu pre investície do centier podnikových služieb.

Viac informácií nájdete na stránke podujatia.