×

Spoločné slovenské expozície na veľtrhoch v Nitre

Prezentácia slovenských inovatívnych a vývojárskych firiem vo vizuále značky GOOD IDEA SLOVAKIA.
 
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) s podporou Ministerstva hospodárstva SR umožnili slovenským firmám predstaviť zaujímavé riešenia na nitrianskom výstavisku, kde sa v dňoch 21. – 24.5.2019 súbežne konal 26. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu a 25. ročník veľtrhu ELO SYS.
 
Príležitosť odprezentovať svoje služby a výrobky dostalo v rámci spoločnej expozície na veľtrhu ELO SYS 7 firiem z odvetvia elektrotechniky, elektroniky a osvetlenia  a v rámci expozície na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu 11 firiem z oblasti strojárstva a robotizácie.
 
Návštevníkov slovenskej expozície na veľtrhu ELO SYS zaujali a prilákali solárne panely,  dizajnové LED svietidlá vyrábané na mieru či medené cievky a vinuté diely rôznych tvarov.

Spoločná expozícia na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu zaujala najmä rôznorodým zložením vystavovateľov a ich služieb. 
Návštevníci sa mohli dozvedieť viac o trendoch v oblasti robotizácie, predstavili sa im výrobcovia dopravných a pohonných systémov, spoločnosť zaoberajúca sa systematizáciou údajov pre zefektívnenie riadiacich procesov ako aj rôzne druhy lakovaní a výroby.

Výstavy oficiálne otvoril štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR, pod záštitou ktorého boli oba veľtrhy organizované.

Účasť na veľtrhoch bola pre zúčastnených podnikateľov veľkým prínosom z hľadiska získaných kontaktov a tiež uskutočnených rokovaní.