×
08.04.2020

Ako riadiť závod v čase pandémie (webinár)

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) si Vás dovoľuje pozvať na bezplatný webinár s názvom:
„Digitalizácia priemyselných procesov a využívanie virtuálnej a rozšírenej reality - Ako riadiť závod, udržiavať stroje a trénovať zamestnancov v čase pandémie“

Webinár sa uskutoční  v stredu 8. apríla o 14:00 a jeho cieľom je  priblížiť odbornej i širšej verejnosti aktuálne názory a postrehy zástupcov 4 technologických firiem pôsobiacich v oblastiach VR/AR či digitalizácie priemyselných procesov.

- Webinár ozrejmí možné riešenia, ako v súčasnosti bezpečne prevádzkovať a udržiavať výrobu, alebo trénovať zamestnancov.
- Rozprávať sa budeme aj o signáloch, ktoré tieto spoločnosti zaznamenali od svojich priemyselných klientov, respektíve ako vývoj v posledných týždňoch ovplyvnil aj ich každodenné fungovanie.
- Témou budú, okrem pravdepodobných výziev, aj možné obchodné príležitosti, ktoré táto situácia prináša. Na tieto, ale aj iné otázky odpovedia zástupcovia spoločností: 

 
  • CEIT- Peter Mačuš, CTO
  • Edgecom- Miroslav Dilský, Chief business development officer
  • Dorps- Dušan Okleštek, CEO
  • Ixworx- tbc.

Moderuje: Oto Pisoň, SARIO

REGISTRÁCIA
Registrácia je možná do 7. apríla 2020 prostredníctvom registračného formulára. Odkaz na webinár zašleme zaregistrovaným účastníkom v deň jeho konania.
Webinár je poskytovaný v rámci Inovačných služieb agentúry SARIO.

Inovačné služby SARIO - nová platforma Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu prepája potreby najväčších klientov SARIO s kapacitami a kompetenciami najinovatívnejších slovenských technologických spoločností doma aj v zahraničí.

Inovujte svoje podnikanie vďaka riešeniam zo Slovenska!
Inovujte so SARIO!

Kontakt: Oto Pisoň, Zástupca riaditeľa Odboru investčných projektov & Manažér pre inovácie SARIO
Email: innovate@sario.sk

https://www.innovatewithsario.com/