×
10.03.2022

Kazašsko-slovenské obchodné fórum

Miesto
Hotel Devín, Riečna 4, 811 02 Bratislava
Cena
bezplatne
Organizátor
SARIO, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, Veľvyslanectvo Kazašskej republiky v Slovenskej republike
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky a Veľvyslanectvom Kazašskej republiky v Slovenskej republike pozýva slovenské podnikateľské subjekty na Kazašsko-slovenské obchodné fórum, ktoré sa uskutoční dňa 10. marca 2022 v hoteli Devín (Bratislava).

Kazašsko-slovenské obchodné fórum bude prebiehať ako súčasť 9. zasadnutia Medzivládnej komisie pre hospodársku a vedecko-technickú spoluprácu medzi Slovenskou republikou a Kazašskou republikou, ktorá sa uskutoční v dňoch 10.-11. marca 2022.

Obchodné fórum je zamerané najmä na spoločnosti z oblasti:
  • so záujmom nadviazať alebo ďalej rozvíjať spoluprácu s kazašskými štátnymi koncernami a štátnymi monopolmi,
  • letecký a kozmický priemysel a navigačné služby,
  • obranný priemysel,
  • stavebníctvo,
  • strojárstva,
  • informačno-komunikačné technológie.
Zoznam uvedených kazašských spoločností s popisom sektorov sa nachádza v sekcii „Na stiahnutie“. Predbežný program bude zverejnený hneď po jeho obdržaní.
 
Rokovací jazyk:
Odporúčaným rokovacím jazykom je ruský, prípadne anglický jazyk. Existuje možnosť absolvovať rokovania s tlmočníkom (podnikateľský subjekt si zabezpečuje sám).
 
Organizátor si vyhradzuje právo zmeny organizácie podujatia a podmienok vstupu v súlade s platnými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky platných v čase konania podujatia.


REGISTRÁCIA
Registrovať sa môžete prostredníctvom registračného formulára 
do 28. februára 2022. Po tomto dátume už registrácia nebude možná. V prípade účasti viacerých zástupcov za spoločnosť (vrátane tlmočníka), prosíme, o samostatnú/separátnu registráciu všetkých účastníkov.Kontakt: 
Marek Pocklan, E: marek.pocklan@sario.sk, M: +421 918 919 658
Natália Barinková, E: natalia.barinkova@sario.sk, M: +421 910 828 311