×
14.01.2021

Obchodné príležitosti a podnikanie v Bulharsku (webinár)

Miesto
online
Cena
bezplatne
Organizátor
SARIO, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Sofii
Kontakt

Adam Csuka, T: 0910 828 327, E: adam.csuka@sario.sk

Agentúra SARIO v spolupráci s Veľvyslanectvom Slovenskej republiky v Sofii organizuje pre slovenské spoločnosti Webinár obchodných príležitostí a podnikania v Bulharsku, ktorý sa bude konať 14. januára 2021 o 09:00 hod.
 
Cieľom webinára je informovať účastníkov o možnostiach pre nadviazanie spolupráce a realizácie biznisu v Bulharsku. Za týmto účelom bude počas webinára prezentovať podnikateľské prostredie v krajine obchodný diplomat Viktor Petrašovský. V rámci programu vystúpi aj zástupkyňa Bulharskej priemyselnej asociácie Lora Lyubenova, zodpovedná za manažment a poradenstvo aktivít pre malé a stredné podnikanie.
 
Počas webinára budú podľa časových možností zodpovedané otázky od slovenských podnikateľov, ktoré môžu zadať priamo pri registrácii, a taktiež otázky, ktoré odznejú počas webinára.             

Pracovný jazyk: slovenský/anglický          

Program

9:00   
Otvorenie webinára
Egon Zorád, ​riaditeľ Odboru zahraničného obchodu SARIO
Manuel Korček, veľvyslanec SR v Bulharskej republike

9:10     
Prezentácia obchodného diplomata Viktora Petrašovského

9:30   
Prezentácia zástupkyne Bulharskej priemyselnej asociácie Lory lyubenovej

9:50     
Otázky a diskusia

10:30   
Ukončenie webinára

REGISTRÁCIA
Registrovať sa môžete do 13. januára 2021 vyplnením registračného formulára. Možnosť zadávať otázky cez registračný formulár bude 
​otvorená do 10. januára 2021.Odkaz na webinár (cez aplikáciu Teams) zašleme zaregistrovaným účastníkom v deň jeho konania.