×
07.08.2024 - 08.08.2024

Obchodovanie s Čínou a ostatnými ázijskými krajinami

Obchodovanie s Čínou
Miesto
Online webinár pre MSP vrátane Bratislavského kraja
Cena
Bezplatne
Organizátor
SARIO Národný projekt 2
Kontakt
Jana Jarošová, T: 0910 828 215, E: jana.jarosova@sario.sk

Dátum konania: 7. a 8. august 2024

 

Chystáte sa obchodovať s Čínou alebo krajinami južnej, juhovýchodnej a východnej Ázie? Chceli by ste sa dozvedieť viac o špecifikách obchodovania s týmito krajinami a o ich obchodnom potenciáli? 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v rámci národného projektu Podpora internacionalizácie MSP 2 pre Vás pripravila webinár Exportnej akadémie na tému Obchodovanie s Čínou a ostatnými ázijskými krajinami, kde sa dozviete praktické informácie z obchodovania s vybranými ázijskými krajinami a preberiete si aj prípadové štúdie z obchodovania s vietnamskými a indickými firmami. 

Lektorka webináru má bohaté skúsenosti s obchodovaním s Čínou, Vietnamom a ďalšími ázijskými krajinami. Od roku 2017 sa venuje odbornému poradenstvu pre import a export orientovaný na Čínu.

 

REGISTRÁCIA

Registrovať sa môžete do 1. augusta 2024.
 

Účasťou na podujatí bude žiadateľovi poskytnutá minimálna pomoc (nefinančná) formou dotovaných služieb v predpokladanej výške v rozmedzí do 100 € v zmysle Schémy na podporu malého a stredného podnikania v SR v znení dodatku  č. 4. O skutočnej výške poskytnutej minimálnej pomoci bude žiadateľ (účastník) informovaný po konaní podujatia.