×
14.06.2021

SMART Industry Solutions in Catalonia and Slovakia

Miesto
ONLINE
Cena
bezplatne
Organizátor
Catalonia Trade and Investment (ACCIÓ), SARIO
Spoločnosť Catalonia Trade and Investment (ACCIÓ) a Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) vás pozývajú na webový seminár o riešeniach pre moderné priemyselné podniky SMART INDUSTRY SOLUTIONS IN CATALONIA AND SLOVAKIA.

Prečo sa zúčastniť:
  • Objavte ekosystémy priemyslu 4.0 v Slovenskej republike a v Katalánsku;
  • Získajte informácie o najnovších technológiách a riešeniach Smart Manufacturing;
  • Kontakt s novými obchodnými a technologickými partnermi.

Cieľová skupina:
Slovenské a katalánske spoločnosti špecializované na priemysel 4.0


Program:
  • Prezentácia inovačných ekosystémov a sektorov Industry 4.0 v Katalánsku a Slovenskej republike
  • Prezentácie katalánskych a slovenských spoločností 
  • Riešenia Advanced Manufacturing
  • Otázky a odpovede

Pracovný jazyk: angličtinaRegistrácia je otvorená do 11. júna 2021

 
Slovensko je jedným z európskych lídrov v oblasti automatizácie a digitalizácie tovární. Nachádza sa v samom srdci Európy a je jednou z najstabilnejších krajín v Európe a domovom kľúčových miestnych hráčov v automobilovom priemysle. Krajina je tiež základňou pre odvetvia ako: elektronika a elektrotechnické komponenty, chemikálie a plasty, IKT, zdieľané služby a outsourcing podnikových procesov, letectvo a vesmír  alebo potravinársky priemysel.
-------------
Katalánsko, globálne centrum inteligentného priemyslu, vyvíja riešenia Industry 4.0 v celom ekosystéme podporujúcom digitálnu transformáciu. Katalánsky diverzifikovaný priemysel zahŕňa dodávateľov riešení na mieru, komponentov a zariadení pre výrobný proces a výskumných a vývojových centier. Jeho univerzity ponúkajú štúdie z odvetvia 4.0 a v Barcelone sa konajú kľúčové medzinárodné veľtrhy a udalosti: svetový kongres IoT Solutions a pokročilý veľtrh a kongres. Spoločnosti v tomto sektore sú vysoko internacionalizované a zamerané na segmentové trhy.

 
    ACCIÓ | LinkedIn