×
22.07.2020

Veľká garančná schéma – úvery so štátnou zárukou (webinár)

Cena
bezplatne (s registráciou)
Organizátor
SARIO
Kontakt

Andrej Koleda, M: +421 910 828 342, E: andrej.koleda@sario.sk Michaela Slimáková, T: +421 910 828 278, E: michaela.slimakova@sario.sk

Agentúra SARIO v spolupráci s Eximbankou SR a ČSOB pripravuje webinár určený slovenským podnikateľským subjektom na tému finančných nástrojov v rámci „Veľkej garančnej schémy“ - teda o poskytovaní úverov so štátnou zárukou.

V rámci tohto programu finančnej podpory bude EXIMBANKA SR spolu so Slovak Investment Holding garantovať záruky v prospech komerčných bánk za účelom poskytovania zvýhodnených úverov podnikom.
Táto schéma tak môže pomôcť spoločnostiam preklenúť nepriaznivé obdobie spôsobené pandémiou COVID-19 za účelom udržania zamestnanosti, podpory finančnej kondície, likvidity a peňažných tokov podnikov.

O tom, kto je oprávnený čerpať úvery, ako táto podpora funguje a aké sú podmienky posudzovania, budú informovať zástupcovia bánk. Svoje otázky na rečníkov môžete zadať už počas registrácie na podujatie, prípadne využiť možnosť zadať písomne otázky priamo na webinári.

Spíkri: 
  • Daniela Horňáková, riaditeľka odboru firemného bankovníctva, Eximbanka SR
  • Koloman Buzgó, riaditeľ divízie korporátnych riešení, ČSOB
  • Miroslava Černeková, špecialista pre EU Fondy, ČSOB 

REGISTRÁCIA
Registrácia je možná do 22. júla 2020 do 9:00. Možnosť zadávať otázky prostredníctvom registračného formulára je dostupná len do 17. júla 2020, 12:00.Odkaz na webinár (cez aplikáciu Zoom) zašleme zaregistrovaným účastníkom v deň jeho konania.