SARIO na AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2019

V dňoch 3.-6. októbra 2019 Vás radi privítame na nitrianskom veľtrhu AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2019 v národnom stánku MH SR a agentúry SARIO.

Autosalón Autoshow Nitra 2019, ktorý prebieha v dňoch od 3. do 6. októbra 2019 je najväčším motoristickým sviatkom jesene. Podujatie prináša aj značky, ktoré nadšenci nevideli ani na autosalóne vo Frankfurte.

Agentúra SARIO poskytla možnosť účasti v národnom stánku pod značkou Dobrý nápad Slovensko slovenským firmám a projektom:

  • Nabíjacie stanice pre elektromobily,

  • Zaujímavé konštrukčné riešenia elektrického pohonu vozidiel,
  • Formula osadená solárnymi článkami s elektropohonom a solárnym generátorom, ktorý využíva slnečnú energiu na výrobu elektrickej energie a zvyšuje dojazd vozidla zhruba o 20 percent

  • Pravé talianske up!uccino z prvej pojazdnej kaviarne v elektromobile. Tento unikátny projekt je dielom Volkswagen Slovakia a Caffé Triesté a je potvrdením toho, že na prvý pohľad malý VW e-up! ponúka dostatočný batožinový priestor pre profesionálny kávovar na prípravu a predaj lahodnej kávy.

  • Atraktívne testovacie jazdy na elektrických autách v priestoroch vonkajšej plochy výstaviska. Treba samozrejme vyskúšať nielen jazdné vlastnosti elektromobilu, ale dozvedieť sa aj všetky potrebné informácie aj  ohľadom nabíjania a prevádzky.
  • Priestor na konzultácie s pracovníkmi agentúry SARIO ohľadom možnosti účasti v národných stánkoch na veľtrhoch a výstavách doma aj v zahraničí, informácie ku kooperačným podujatiam, zahraničným podnikateľským misiám a ďalším aktivitám agentúry SARIO pre zvýšenie obchodno-investičných príležitostí pre slovenské firmy.   


Nájdete nás v pavilóne C, tešíme sa na vašu návštevu!