3D tlač a medicína: Ako vedia aditívne technológie pomôcť v čase pandémie (webinár)

Dátum: 
piatok, 3. apríl 2020
Organizátor: 
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)
Cieľom webináru je priblížiť firmám využívajúcim pri svojej práci 3D tlač možnosti, ktoré táto technológia prináša v oblasti medicíny a ochrany zdravia.
Svoje skúsenosti budú zdieľať spoločnosti a inštitúcie, ktoré sa aktuálne rozhodli využiť svoje kapacity na výrobu zdravotníckych pomôcok a aktívne tak pomáhať slovenským nemocniciam.
Vystúpia tiež zástupcovia zdravotníckych spoločností, ktorí poskytnú bližší pohľad na prísne technické špecifiká medicínskeho prostredia a predstavia ďalšie možnosti využitia aditívnych technológií v sektore.

Vystupujúci:
  • Radovan Hudák, Technická Univerzita v Košiciach (TUKE)
  • Martin Balog, DATALAN Quality Instruments
  • Peter Dermek, R&D Composite
  • Renáta Lenártová, Medirex Group 
  • Marek Gabriel, Iniciatíva Pomôž nemocnici

REGISTRÁCIA
Registrácia je možná do 2. apríla 2020 prostredníctvom registračného formulára. Odkaz na webinár (cez aplikáciu Zoom) zašleme zaregistrovaným účastníkom v deň jeho konania.Diverzifikačné služby sú novou aktivitou agentúry SARIO zameranou na podporu diverzifikácie sektorového portfólia slovenských firiem smerom k perspektívnym vysokotechnologickým oblastiam s výrazným potenciálom rastu.

Pre viac informácií o pripravovaných podujatiach a možnostiach diverzifikačných služieb SARIO kontaktujte: E: diverzifikacia@sario.sk

Všetky služby sú poskytované bezplatne.