×
18.09.2019

GETTING INTO SPACE - WORKSHOP

GETTING INTO SPACE - workshop agentúry SARIO s expertmi Európskej vesmírnej agentúry (ESA).

Dňa 18.9.2019 v čase od 10:00 do 15:00 sa v hoteli Falkensteiner v Bratislave uskutoční  workshop s expertmi  Európskej vesmírnej agentúry.

Podujatia sa zúčastnia a zároveň sa predstavia zástupcovia slovenských firiem, ktoré úspešne diverzifikovali portfólio svojich produktov a služieb smerom k vesmírnemu sektoru a inšpirovali  sa efektívnou spoluprácou s výskumnými inštitúciami.

Prvé pilotné podujatie agentúry SARIO v rámci série aktivít zameraných na podporu diverzifikácie slovenskej ekonomiky a rozvoja vysokotechnologických sektorov prebehlo pod názvom  Slovak Space Tech Days už v lete 2019 (viac si prečítajte tu: https://www.sario.sk/sk/novinky/sario-na-slovak-space-tech-day).

Európsky kozmický priemysel je jedným z najkonkurencieschopnejších na svete, zamestnáva viac než 230 000 pracovníkov a vytvára pridanú hodnotu odhadovanú na 53 až 62 miliárd eur.

Priblížiť výrazný potenciál tohto sektora pre slovenské spoločnosti, vrátane príležitostí, výziev a možností ako sa stať súčasťou európskych dodávateľských sietí, je jednou z úloh expertov Európskej vesmírnej agentúry (ESA) na tomto podujatí.

VYUŽITE PRÍLEŽITOSŤ 
Pôsobí Vaša firma v oblasti elektrotechniky, strojárstva, vývoja progresívnych materiálov, alebo IT a inovácie jej nie sú cudzie? Potom je podujatie zo série diverzifikačných workshopov pod názvom Getting Into Space  pre vás možným štartom k novému biznisu.

Podujatie bude prebiehať v anglickom a slovenskom jazyku bez tlmočenia.
Účasť na podujatí je bezplatná.
Pre viac informácií a možnosť registrácie napíšte na michal.brichta@sario.sk najneskôr do 16.9.2019.