×
21.09.2020 - 25.09.2020

Oslo Innovation Week 2020

Kontakt

Michal Wuketich, E: wuketich@sario.sk

Agentúra SARIO dáva slovenským podnikateľom do pozornosti podujatie Oslo Innovation Week (oiw.no), ktoré sa bude konať v novom online formáte v termíne 21.-25. 9. 2020.  Podujatia sa mali zúčastniť slovenské firmy počas plánovanej podnikateľskej misie Národného projektu SARIO , ktorá sa z dôvodu COVID-19 zrušila.
 
Slovenské firmy sa môžu priamo prihlasovať cez oficiálnu stránku oiw.no na všetky podujatia v programe podľa vlastného výberu https://oiw.no/program/monday
 
Špeciálne dávame do pozornosti podujatie/súťaž 100Pitches, do ktorého sa môžu prihlásiť aj slovenské startupy,  deadline na zaslanie 3 minútových videí je  31.8.2020. Vybraných 100 videí bude zverejnených pred podujatím na webovej stránke OIW,  následne bude z nich vybraných 15, ktoré budú mať možnosť prezentovať sa počas celého Inovačného týždňa.
Startupy musia spĺňať v rámci svojich aktivít aspoň 1 z SDGs v oblasti : Ocean, Health, Energy, Equality alebo Smart Cities .
Viac info: https://oiw.no/oiw-100-pitches
 
Viac informácií o podujatí Oslo Innovation Week nájdete aj na stránke Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

Prípadne môžete kontaktovať veľvyslanectvo v Osle: alexandra.dubas@mzv.sk