×
25.05.2022

Slovenská kooperačná burza NITRA 2022

Miesto
NITRA, výstavisko Agrokomplex, pavilón F
Cena
Účasť na B2B 50 Eur/osobu, (v prípade osobnej účasti je v cene vstup na MSV Nitra 25. mája 2022)
Organizátor
SARIO
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu už 16 rokov poskytuje podnikateľskej verejnosti unikátnu medzinárodnú platformu Slovenská kooperačná burza na networking, odborné diskusie, poskytuje know-how a asistenciu konzultantov agentúry SARIO, významných hostí a partnerov podujatia. 

SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA NITRA 2022, 25. máj 2022

BILATERÁLNE ROKOVANIA A KONZULTÁCIE
  

Podujatie ponúka prioritne možnosti bilaterálnych rokovaní medzi podnikateľmi, a to OSOBNE alebo aj ONLINE prostredníctvom registračného portálu. V ňom si môžete zvoliť rokovania s vopred vybranými partnermi. Osobné rokovania budú prebiehať priamo vo výstavných priestoroch pavilónu F, s vystavovateľmi na MSV môžu prebiehať napríklad aj v priestoroch ich výstavných stánkov. 
Partnermi na rokovania budú aj odborní partneri podujatia a konzultanti  SARIO. 

Pre účasť na B2B rokovaniach je potrebná registrácia do 13. mája!
Záujem o účasť na konferencii potvrdíte zakliknutím príslušného okienka vo vašej registrácii. Účasť na konferencii je ZDARMA.  

SARIO ako odborný partner 27. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu NITRA 2022pozýva zároveň odbornú aj laickú verejnosť na konferenciu, ktorá sa bude konať priamo vo výstavných priestoroch pavilónu F pod názvom:

NOVÝ ROZMER ODOLNOSTI PRIEMYSLU

Konferencia priblíži potrebu inovácií ako nevyhnutnosť schopnosti adaptácie na nové vstupy do výroby, vrátane energií, zvyšovanie nezávislosti v zásobovaní výroby a budovanie konkurencieschopnosti slovenského priemyslu. Konferencia bude v slovenskom jazyku.

PROGRAM

10:00 OTVORENIE 
Privítanie účastníkov a slovo na úvod:
Ondrej Vaňo, Agrokomplex Národné výstavisko 

10:00 -  11:30 PANEL ODBORNÍKOV
Diskusný panel o opatreniach, ktoré pomôžu slovenskému priemyslu v napojení na iniciatívy EÚ prekonať negatívne dosahy vojnového konfliktu na Ukrajine, o novom rozmere dlhodobej stratégii znižovania dosahov priemyslu na životné prostredie a firmách, ktoré sa dokážu rýchlo zorientovať a vyťažiť z nej.
 • Ján Petrovič, Generálny riaditeľ Sekcie energetiky, MH SR
 • Koloman Buzgó, riaditeľ divízie riešení pre firemných klientov, ČSOB 
 • Vladimír Šucha, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku
 • Miroslava Remenárová, predsedkyňa predstavenstva, Britská obchodná komora v SR a manažérka pre firemné záležitosti, Jaguar Land Rover Slovakia
 • Michal Zábovský, koordinátor výskumných úloh, Univerzitný vedecký park UNIZA
Moderuje Martin Jesný

Konferencia prebieha v slovenskom jazyku.

11:30 – 12:30 Z DUBAJA DO NITRY
Krátke prezentácie unikátnych slovenských technológií a projektov, ktoré reprezentovali Slovensko na platforme Expo 2020 Dubai:
 • slovenský koncept vodíkového superšportu MH2 vytvorený v spolupráci so spoločnosťou MATADOR predstaví Ján Král,  prodekan pre vedu a výskum TUKE
 • slovenský nízkotlakový vodíkový autobus RH2 vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Rošero-P  predstaví Ján Kráľ, prodekan pre vedu a výskum TUKE
 • dekontaminačné zariadenie Emma a Nella predstaví Ján Kráľ, prodekan pre vedu a výskum TUKE
 • SHARVAN Bike, prvý rastúci skladací bicykel na svete predstaví Dušan Mandulák, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti
 • Vírnik NISUS, ktorý patrí medzi elitu novej éry vírnikov, predstaví Jindřich Záhumenský konateľ spoločnosti JOKERTRIKE

Vstup na konferenciu je pre záujemcov ZDARMA (pri vstupe do areálu si však treba zakúpiť vstupenku na MSV).
Účastníci B2B rokovaní cez registračný portál si vyberú účasť na konferencii priamo pri registrácii. 
Dôležité: 
Registrácia prostredníctvom registračného portálu vám zabezpečí výber  partnerov na priame rokovania osobne ako aj rokovania online.
V prípade hybridnýchonline rokovaní je potrebné mať  vlastné elektronické zariadenie / počítač, tablet! Rokovacie miesto a prístup na internet budú zabezpečené.
B2B rokovania nie sú tlmočené.
Jedno rokovanie trvá 20 minút.
Maximálny počet rokovaní na účastníka je 12. 

NA STIAHNUTIE

ORGANIZÁTOR 

POD ZÁŠTITOU
Ministerstvo hospodárstva SR - Organizácie -data.gov.sk
GENERÁLNY PARTNERHLAVNÍ PARTNERI

Spartan Slovakia Obstacle Course Races | Agrokomplex Nitra SPRINT/KIDS/CHARITY Slovakia 2017Úvod - Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR 

  

Sharvan | O nás