E-commerce - ako exportovať prostredníctvom e-shopu - report

utorok, 07. jún 2022
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) vo štvrtok 1. júna 2022 realizovala ďalší zo série vzdelávacích webinárov  na tému E-commerce, ako exportovať prostredníctvom e-shopu.

Hlavnými rečníkmi podujatia boli Marek Petrovič konateľ spoločnosti PetronGroup a Valerián Grass konateľ spoločnosti Artmie.

Webinár otvoril riaditeľ odboru zahraničného obchodu agentúry SARIO Egon Zorád, po ktorom nasledovala prezentácia M. Petroviča. Webinár priniesol užitočné informácie z oblasti E-commerce, o tom prečo exportovať prostredníctvom e-shopu, ako si spraviť rýchly prehlaď trhov, ako sa pripraviť na expanziu, či možnosti vyhľadávania zákazníkov v zahraničí. Následne V. Grass obohatil prezentáciu M. Petroviča o rady na základe vlastnej skúsenosti, na čo si dať pozor pri budovaní úspešného e-shopu v zahraničí a s akými prekážkami sa stretol pri budovaní vlastného úspešného e-shopu v 17 krajinách.
Na webinár sa zaregistrovalo vyše 44 účastníkov z rôznych sektorov  (elektrotechnický, potravinársky, energetický, textilný). Otázky účastníkov  smerovali na možnosti uplatnenia sa na konkrétnych trhoch a sektoroch.
Záznam z webinára je k dispozícii kurzory šípky ikony kurzor_ruka_hore.jpg kurzor_ruka_dole.jpg  kurzor_sipka_vlavo.jpg kongres_je_zruseny.png zruseny_cancelled.png IKE  kongres zrusenie.jpg ike_12th.jpg IKE_13_.jpg ike 12th mini.jpg  ike_12_th_3_200_mini.jpg ike_12_3_200_mini ...