ZRUŠENÉ! Slovenský deň na ILA Berlín 2020

Dátum: 
streda, 13. máj 2020
Miesto: 
Berlín, ExpoCenter Airport
Podujatie bolo z dôvodu aktuálnej situácie zrušené. Viac informácií sa dozviete na oficiálnej stránke ILA. Ďakujeme za pochopenie.


Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na podujatie „Slovenský deň na ILA Berlín“, ktoré sa bude konať 13. mája 2020 ako súčasť najväčšieho medzinárodného veľtrhu pre letecký a vesmírny priemysel.

Cieľom podujatia je vytvoriť osobitný priestor na prezentáciu leteckého a vesmírneho sektoru na Slovensku. Slovenské firmy budú mať možnosť aktívne prezentovať svoje služby či produkty a nadviazať obchodné vzťahy so zahraničnými spoločnosťami a organizáciami.  

ILA Berlin - Innovation & Leadership in Aerospace je jedným z najväčších medzinárodných veľtrhov pre letectvo, vesmír a obranu, ktorý  prináša celosvetový prehľad technologických noviniek a trendov v sektore. Je platformou ako aj pre odbornú tak aj pre širokú verejnosť (výrobcovia, dopravcovia, technologické spoločnosti, kvalitný odborný program, kongres, B2B, medzinárodné delegácie, vesmírne agentúry, a cez víkend aj letecká show).

Oficiálna web stránka medzinárodného veľtrhu ILA Berlin: https://www.ila-berlin.de/en

V prípade, že plánujete účasť na ILA Berlín a máte záujem zapojiť sa do Slovenského dňa prosím vyplňte tento online dotazník.Na stránke Vás budeme postupne informovať o programe. 

Kontaktná osoba: Michal Brichta, tímlíder pre Diverzifikačné služby SARIO, michal.brichta@sario.sk 

Vstupenky na ILA 
Dovoľujeme si Vám tiež dať do pozornosti, že Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora, ako oficiálne zastúpenie Berlínskych veľtrhov v SR, ponúka slovenským vystavovateľom a návštevníkom bezplatné informácie, poradenstvo a organizačnú podporu pri účasti, ako aj možnosť získať vstupenky za zvýhodnenú cenuViac informácií: https://www.dsihk.sk/sk/veltrhy/berlinske-veltrhy/ila-berlin/

Kontaktná osoba: Adriana Petesová, E:petesova@ahk.sk